16 yaşındaki kızın hamile olduğu ortaya çıktı, babası tutuklandı

Olay, 20 Ağustos’ta Yenişehir ilçesinde meydana geldi. Rahatsızlanınca annesi ile birlikte Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne giden R.Ş.nin yapılan ...


Olay, 20 Ağustos’ta Yenişehir ilçesinde meydana geldi. Rahatsızlanınca annesi ile birlikte Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne giden R.Ş.nin yapılan muayenesinde gebe olduğu belirlendi. R.Ş., babasının cinsel istismarına uğradığını ve intihar edeceğini söyleyince hekim, durumu hastane polisine bildirdi. Hastaneye Çocuk Şube takımları çağrıldı. Gelen takımlar, R.Ş. ve annesini hekim muayenesinin akabinde sözünü almak üzere emniyete götürdü.

GÖZALTINA ALINAN BABA TUTUKLANDI

Olayın akabinde tabiri alınan R.Ş., babasının cinsel istismarına uğradığını söyledi. Ergani ilçesinde olduğu belirlenen baba Ş.Ş. ekipler tarafından gözaltına aldı. Ağır güvenlik tedbiri altında emniyete getirilen Ş.Ş., süreçlerinin akabinde sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

R.Ş.nin psikolog uzmanlar eşliğinde alınan tabirinde babasının 2 yıldır cinsel istismarına uğradığını belirterek, güç günler geçirdiğini söylediği tabir edildi. (DHA)


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir