ABD askerlerinin cenazeleri ulaştı: Son fotoğrafı Afgan bebekle

Ülkeyi terk etmek için havalimanında bekleyen Afganlara yardımcı olan askerler ortasında yer olan Nicole Gee'nin bir bebekle ilgilenirken ...


Ülkeyi terk etmek için havalimanında bekleyen Afganlara yardımcı olan askerler ortasında yer olan Nicole Gee’nin bir bebekle ilgilenirken çektirdiği son fotoğrafı toplumsal medyada yer aldı.

Elektrik bağlantı sistemleri uzmanı olan Nicole Gee’nin çocuklarla ve bayanlarla ilgilenmek için istekli olduğu ve elinden geldiğince yardımlarda bulunduğu belirtildi. Öldürülmeden bir hafta evvel Gee, Kabil Havalimanı’nda kucağında Afgan bebekle olan fotoğrafı Instagram’da paylaştı ve, “İşimi seviyorum” yazdı.

Bir donanma hastanesi vazifelisi, bir ordu kurmay çavuşu ve 11 deniz piyadesinin hayatını kaybetmesine, 18 ABD askerinin yaralanmasına ve kaçmak isteyen düzinelerce sivilin ölmesine neden olan intihar saldırısından sonra yapılan açıklamada hareketi düzenleyen IŞİD-K örgütüne üye teröristlerin öldürüldüğü belirtilmişti.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir