ABD’deki taksi firması aşı olanları araçlarına almıyor

ABD'de koronavirüs hadiselerinin süratli artışı gündemi meşgul ederken, bir taksi şirketinin yaptığı açıklama yeni bir gündem oluşturdu ...


ABD’de koronavirüs hadiselerinin süratli artışı gündemi meşgul ederken, bir taksi şirketinin yaptığı açıklama yeni bir gündem oluşturdu.

Aşılamaların devam ettiği ABD’de bir taksi şirketinin sahibi Charlie Bullington, aşı olanları ve maske takanları otomobillerine almayacağını söyledi.

“MASKE KULLANIMINA MÜSAADE VERMİYORUZ”

Aşılı olanların arabalarında istemediklerini belirten Charlie Bullington, “Araçlarımızda maske kullanımına müsaade vermiyoruz. Ayrıyeten asla aşılara karşıyız ve aşı yapan insanların arabalarımızda bulunmasını istemiyoruz” dedi.

Bulunduğu eyaletin aşılamada az orana sahip olmasına sevinen Bullington, “Missouri’nin ABD’nin en düşük aşılama oranına sahip birinci üç eyaletten biri. Bu yüzden tüm Missouri halkıyla buna karşı durdukları için gurur duyuyorum” dedi.

KİMİ MÜŞTERİLER, FİRMAYI ŞİKAYET ETTİ

Daha evvel ABD’de Uber ve Lyft servislerinin, aşılama merkezlerine kadar seyahatler ve geri dönüşler için fiyat almayacaklarını duyurmuşlardı. Programın, Beyaz Saray ile iştirak kapsamında uygulandığı, ABD yönetiminin bu şirketlere yaklaşık 80 bin aşılama merkezinin bilgilerini verdiği kaydedilmişti.

Edinilen bilgilere nazaran kimi müşteriler, şirketten aldıkları maskeleme zıddı iletiler hakkında şikayette bulundular.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir