Afrikalı kızı köle olarak satın alan Kanadalı’ya 18 yıl hapis

Kanada’nın Montreal kentinde yaşanan skandal ortaya çıktı. CTV’deki habere nazaran, Montreal polisi, çocuk istismarı imgeleriyle ilgili açtığı ...


Kanada’nın Montreal kentinde yaşanan skandal ortaya çıktı.

CTV’deki habere nazaran, Montreal polisi, çocuk istismarı imgeleriyle ilgili açtığı soruşturma kapsamında, 60 yaşındaki Sylvain Villemaire’yi gözaltına aldı.

3 YILDIR CİNSEL İSTİSMARA MARUZ KALDI

Zanlının meskeninde tesadüfen bulunan 11 yaşındaki ismi açıklanmayan Afrikalı kızın, 8 yaşındayken Afrika’dan geldiğini öğrenen polis, soruşturmayı derinleştirdiğinde küçük kızın 3 yıldır cinsel istismara maruz kaldığını belirledi.

18 YIL MAHPUS CEZASI

Montreal’de dün hakim karşısına çıkarılan Villemaire, Yargıç Pierre Labelle tarafından “reşit olmayanların cinsel istismarı, insan ticareti ve çocuk istismarı imajları bulundurmak ve dağıtmak” kabahatlerinden toplam 18 yıl mahpus cezasına mahkum edildi.

SÜRESİZ OLARAK YASAKLANDI

Yargıç Labelle, Villemaire’nin internet ve toplumsal medya kullanmasını 25 yıl boyunca ve oyun alanları ile yüzme havuzları üzere 16 yaşından küçük çocukların sıkça ziyaret ettiği halka açık yerlere girişini de süresiz olarak yasakladı.

KONUTUNDAN 8 BİN ÇOCUK İSTİSMARI İMAJI ÇIKTI

Haberdeki bilgilere nazaran, risk altındaki gençlere yardım etme konusunda psikoeğitim alanında uzmanlaşmış Villemaire, 2015’te Afrika’ya gitti.

Burada kızın annesiyle barınma ve içme suyu için para ödemesi karşılığında kızını onunla Kanada’ya göndermesi konusunda anlaştı. Kıza da ona daha güzel bir hayat vereceğini ve bakacağını söyledi. Polis, Villemaire’nin meskeninde 8 bin çocuk istismarı imgesi de buldu.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir