AKP’den ’20. yıl kuruluş yıl dönümü’ açıklaması

Bir basın toplantısı düzenleyen AKP Genel Lider Yardımcısı Hamza Dağ, partisinin 20. kuruluş yıl dönümü aktiflikleri hakkında bilgi verdi. Devam ...


Bir basın toplantısı düzenleyen AKP Genel Lider Yardımcısı Hamza Dağ, partisinin 20. kuruluş yıl dönümü aktiflikleri hakkında bilgi verdi.

Devam eden orman yangınları ve sel felaketleri nedeniyle 14 Ağustos’u sade bir biçimde kutlama kararı aldıklarını belirten Dağ, şunları söyledi:

– Sayın Cumhurbaşkanımız İstanbul’daki vilayet istişare toplantısına iştirak sağlayacaklar ve İstanbul’dan 81 vilayetimize hitaplarını gerçekleştirecekler. Vilayetlerde, vilayet lideri, en genç gençlik kolları mahalle lideri, en uzun periyot bayan kolları ilçe lideri, birinci kurucuları temsilen kuruculardan en büyüğü birer konuşma yapacak. En son saat 18.00’de Sayın Cumhurbaşkanımız online temas ile tüm vilayetlere canlı irtibat gerçekleştirecek.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir