AKP’den aday adayı olduğu belediyenin ihalesini kazandı

“2021 yılı gereçli ve servisli hazır kokteyl, yiyecek ve içecek hizmeti” sunulması işi için AKP'li Kağıthane Belediyesi, 1 Temmuz günü ihale ...


“2021 yılı gereçli ve servisli hazır kokteyl, yiyecek ve içecek hizmeti” sunulması işi için AKP’li Kağıthane Belediyesi, 1 Temmuz günü ihale düzenledi.

Kağıthane Belediyesi İşletme Müdürlüğü’ne bağlı toplantı ve düğün salonlarında verilecek catering hizmeti işi için yaklaşık maliyet 394 bin 216 lira olarak belirlendi.

İhaleye iki teklif sunuldu, biri geçerli sayıldı. O teklif de 338 bin 450 lira ile Hilmi Karayiğit’in şirketine aitti. İhaleyi Karayiğit’in şirketi kazandı ve 30 Temmuz-31 Aralık tarihleri ortasında kapsayan 5 aylık mukavele imzalandı.

ADAY GÖSTERİLMEDİ

Belediyenin ihalesini kazanan Karayiğit’in belediye ile dikkat çeken bir ilgisi bulunuyor. Karayiğit 2019 mahallî seçimlerinde AKP’den Kağıthane Belediye Meclis Üyesi aday adayı oldu fakat aday gösterilmedi.

AKP Kağıthane İlçe Başkanlığı kurullarında ve teşkilat başkanlığı vazifelerinde bulundu. 2003 yılında kendi catering şirketini kuran Karayiğit, 2008 yılında şirketini kapattı ve İBB Beltur’a bağlı Malta Köşkü tesislerinde bir müddet müdür olarak misyon yaptı.

Aday olamayınca şirketini tekrar açan Ordu’lu Karayiğit hemşeri derneklerinde de yöneticilik yapıyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir