Apple, Amazon ve Microsoft… Teknoloji devleri Beyaz Saray’a gidiyor

Bloomberg’in haberine göre, Apple CEO’su Tim Cook, Microsoft CEO’su Satya Nadella ve Amazon CEO’su Andy Jassy siber güvenliği görüşmek üzere ...


Bloomberg’in haberine göre, Apple CEO’su Tim Cook, Microsoft CEO’su Satya Nadella ve Amazon CEO’su Andy Jassy siber güvenliği görüşmek üzere Beyaz Saray’da Başkan Joe Biden ile bir araya gelecek.

Konuyla ilgili Bloomberg’e konuşan üst düzey bir yetkili; Google CEO’su Sundar Pichai, IBM CEO’su Arvind Krishna, JPMorgan Chase CEO’su Jamie Dimon ve Southern Company CEO’su Thomas Fanning’in de toplantıya davet edildiğini söyledi.

Teknoloji liderlerinin çarşamba günü Biden ile tam olarak ne hakkında konuşacağı belli değil. Üst düzey yetkili, Bloomberg’e verdiği demeçte, yöneticilerin yazılımın teknoloji endüstrisinde siber güvenliği nasıl iyileştirebileceğini tartışabileceklerini söyledi.

Toplantıları, Colonial Pipeline saldırısı ve SolarWinds hack’i de dahil olmak üzere çeşitli fidye yazılımı saldırıları ve güvenlik ihlallerinden sonra geldi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir