Arka bahçelerine Tom Cruise indi

İngiltere’nin Baginton kasabasında yaşayan Alison Webb, Warwickshire’daki meskeninin bahçesini, “Toplantısına geç kalan bir VIP’nin ...


İngiltere’nin Baginton kasabasında yaşayan Alison Webb, Warwickshire’daki meskeninin bahçesini, “Toplantısına geç kalan bir VIP’nin helikopterinin inmesine kullanması” için istek gelince hiç beklemeden “evet” karşılığını verdi.

BBC’ye yaşadıklarını anlatan Webb, “Çocukların bahçemize bir helikopter indiğini görmesi onlar için çok havalı olur diye düşünüyordum. Lakin helikopterden kanlı canlı Tom Cruise’un inmesi herkesi şaşkına çevirdi” dedi.

Webb yaşadıklarını anlatırken, “Hemen çocuklarımın yanına gitti ve sohbet ettiler. Sonra yanıma geldi ve dirseklerimizle tokalaştık ve bize çok teşekkür etti. Daha sonra şayet istersek çocuklarla birlikte kısa bir helikopter tipi önerdi. Biz de çocuklar ve arkadaşlarıyla, onun pilotu sayesinde helikoptere bindik. Çok şahane bir gün oldu. Gerçek dışıydı ve hala bunun yaşandığına inanamıyorum” sözünü kullandı.

Misyonumuz Tehlike serisinin yıldızının, serinin yeni sinemaları için İngiltere’de olduğu kaydedildi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir