Attila Szalai’nin babası: Oğlum Fenerbahçe’de kalmalı

Geçen dönemin devre ortasında Apollon Limassol’dan transfer edilen Attila Szalai, kısa müddette Fenerbahçe ’ye ahenk sağlamayı başarmıştı ...


Geçen dönemin devre ortasında Apollon Limassol’dan transfer edilen Attila Szalai, kısa müddette Fenerbahçe ’ye ahenk sağlamayı başarmıştı.

Gösterdiği performansla bir anda sarı-lacivertlilerin en kıymetli yıldızlarından birine dönüşen Szalai, her geçen gün futboluyla üstüne koymaya devam ediyor.

Macaristan Ulusal Grubu savunmasının da vazgeçilmezleri ortasında yer alan 23 yaşındaki oyuncuya, Avrupa’dan önemli teklifler geliyor.

Son olarak Fransa’dan Lyon ve Almanya’dan Borussia Dortmund üzere kulüpler, Kanarya’nın kapısını çalarak, Szalai’yi istediklerini belirtti. Fakat Fener, genç stoperini en az 20 milyon euroya bırakacağını isteyen kulüplere iletti.

BABA SZALAI: OĞLUM BİRAZ DAHA GELİŞTİKTEN SONA GİTMELİ

Fenerbahçe bu halinden geri adım atmazken, Macar futbolcuyla tıpkı ismi taşıyan ve onun gelişiminde büyük hisse sahibi olan eski Macar futbolcu baba Attila Szalai de, oğlunun Türkiye’de kalmasından yana… Baba Szalai, yakın etrafıyla yaptığı konuşmalarda, “Ben, oğlumun birkaç sene daha Fenerbahçe’de devam etmesi gerektiğini düşünüyorum. Şimdi gitmesi için erken. Fenerbahçe, şu ana kadar onun gelişimine çok büyük bir katkı yaptı. Bu yüzden biraz daha burada geliştikten sonra öbür bir kulübe gitmesi, daha yararlı olacaktır.” dediği öğrenildi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir