Barack Obama’nın tepki çeken doğum günü partisi

Eski ABD Lideri Barack Obama'nın 60. yaşını kutladığı doğum günü partisi ülkenin gündemine oturdu. Ülkede koronavirüs olaylarının artışa ...


Eski ABD Lideri Barack Obama‘nın 60. yaşını kutladığı doğum günü partisi ülkenin gündemine oturdu.

Ülkede koronavirüs olaylarının artışa geçerek günlük 100 bini aştığı devirde düzenlenen partiden imajlar sızdı.


MASKESİZ OBAMA’NIN DANS İMAJLARI

ABD’li müzikçi Erykah Abi Wright toplumsal medya hesabı üzerinden paylaştığı imgelerde, Obama‘nın partide yüz maskesi takmadan dans ettiği ve bir bayana sarıldığı anlar yansırken, birçok kişinin ise partiye yüz maskesiz katılması dikkat çekti.

İmajların toplumsal medyada yayılmasıyla yansılar yağmaya başladı.

İŞTİRAKÇİ SAYISINI DÜŞÜRDÜ

Paylaşımın akabinde İngiliz merkezli Daily Mail gazetesinde yer alan haberlerde ise eski Lider Obama‘nın Massachusetts eyaletinde yer alan Martha’s Vineyard Adası’nda yer alan yaklaşık 12 milyon dolar pahasındaki malikanesinde kurulan dev çadırda düzenlenen doğum günü partisine birinci başta yaklaşık 500 kişi ile 200 vazifelinin katılacağı, ancak sonrasında Covid-19 salgını nedeniyle iştirakçi sayısının düşürülerek iştirakçi sayısında değişikliğe gidildiği tabir edildi.


BİRÇOK ÜNLÜ İSİM KATILDI

Ayrıyeten bir çalışanı tarafından yapılan açıklamaya nazaran doğum günü partisine 300 ila 400 kişinin iştirak sağladığını delirten Daily Mail, partiye birçok ünlü ismin de katıldığını belirtti.Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir