Bazı bölgeler için kuvvetli sağanak yağış uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan ihtara nazaran, bugün ülkenin kuzey, iç ve doğu kısımları modüllü yer yer çok bulutlu olacak. SAĞANAK ...


Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan ihtara nazaran, bugün ülkenin kuzey, iç ve doğu kısımları modüllü yer yer çok bulutlu olacak.

SAĞANAK YAĞIŞ ALACAK BÖLGELER

Orta Karadeniz kıyıları, Doğu Karadeniz, İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Düzce, Erzurum, Kars, Ardahan, Van etraflarının sağanak ve gök gürültülü sağanaklı, öteki yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği kestirim ediliyor.

HAVA SICAKLIKLARI MEVSİM NORMALLERİNDE

Hava sıcaklığında, değerli bir değişiklik beklenmiyor. Sıcaklıkların güney bölümlerde yer yer mevsim normalleri üzerinde, öteki yerlerde mevsim normalleri civarında seyredeceği öngörülüyor.

RÜZGARLAR

Rüzgarın, ekseriyetle kuzey, Akdeniz kıyıları ile Güneydoğu Anadolu’da batı ve güneybatı istikametlerden hafif, orta sıra orta kuvvette, Marmara ile Kuzey Ege kıyılarında kuvvetli olarak esmesi bekleniyor.

5 GÜNLÜK HAVA DURUMU VARSAYIMI


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir