Beşiktaş’ın kasası dolacak

Üstün Lig şampiyonu Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakipleri belirlendi. İstanbul Haliç Kongre Merkezi'deki kura merasiminde siyah-beyazlılar ...


Üstün Lig şampiyonu Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’ndeki rakipleri belirlendi. İstanbul Haliç Kongre Merkezi’deki kura merasiminde siyah-beyazlılar, son torbadan girdiği kurada C Kümesi’nde Portekiz şampiyonu Sporting Lizbon, Hollanda Ligi şampiyonu Ajax ve geçen dönem Almanya Ligi’ni üçüncü bitiren Borussia Dortmund ile eşleşti.

Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi’nde ülkemizi temsil eden tek ekip olarak kasasına en az 35 milyon Euro koyacak. Siyah-beyazlılar, 15 milyon Euro ayakbastı parasının yanında yaklaşık 20 milyon Euro da yayın-reklam geliri elde edecek.

Öte yandan Kartal, kümelerde alınacağı her galibiyet için kasasına 2.7 milyon, her beraberlik için de 900 bin Euro koyacak.

Ahmet Işık Çebi’den tarihi davet

Beşiktaş Lideri Ahmet Parıltı Çebi, mesken sahipliği yaptığı Şampiyonlar Ligi kura çekiminin akabinde ezeli rakiplerine dostluk elini uzattı.

Ahmet Parıltı Çebi “Fenerbahçe rakibini eledi, ülkemiz ismine sevindirici. Bundan sonra bütün rakiplerimizin liderlerini Şampiyonlar Ligi maçlarına davet ediyorum. İnşallah bir arada seyreder, bu yolda bir arada yürürüz. Aramızdaki rekabet farklı. Burada ülkemiz için çalışmak zorundayız” dedi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir