Beşiktaşlılar Alex Teixeira’yı çok sevdi

İkinci sefer Beşiktaş forması giydiği Karagümrük müsabakasında 3 puanı getiren golü atan Alex Teixeira, siyah-beyazlı taraftarların daha şimdiden ...


İkinci sefer Beşiktaş forması giydiği Karagümrük müsabakasında 3 puanı getiren golü atan Alex Teixeira, siyah-beyazlı taraftarların daha şimdiden gönlünü fethetti.

Beşiktaşlılar, maç sonu tribünlere üçlü çektiren ve bu durumu “Hayatım boyunca unutmayacağım” diyerek açıklayan 31 yaşındaki sambacı için methiyeler dizdi.


“ÇOK CAN YAKACAK”

İşte o yorumlardan kimileri: “Takımında Alex Teixeira’sı olanlara selam olsun”, “İyi geceler Teixeira tribünü”, “Karagümrük’ü yakmışsın abim her yerde seni sordular”, “alex teixeira öz abimmm”, “Alex Teixeira’nın attığı gol, Türkiye’nin en düzgün 10 numarasının kim olduğunu en düzgün halde gösteriyor!”, “Golü izle izle doyamıyoruz”, “Çok can yakacak çok.”

“DAHA HİÇBİR ŞEY GÖRMEDİN”

Şimdiden taraftarların sevgilisi olan Alex, röportajında lisana getirdiği taraftara hayranlığını Josef ile de paylaştı. Sambacının “Gerçekten çok coşkulular. Tam bana anlattığın gibi” dediği, Josef’in ise “Daha hiçbir şey görmedin. Tüm tribünler doluyken kulağın sağır olacak. Seni çok sevdiler” yanıtını verdiği öğrenildi.Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir