Beste Acar: Babam yattığı yerde huzurlu değil

2015 yılında hayatını kaybeden usta sanatçı Kayahan'ın kızı Beste Açar ile eski ei İpek Acar ortasındaki miras arbedesi bitmek bilmiyor. ARBEDE ...


2015 yılında hayatını kaybeden usta sanatçı Kayahan’ın kızı Beste Açar ile eski ei İpek Acar ortasındaki miras arbedesi bitmek bilmiyor.

ARBEDE DEVAM EDİYOR

Beste Acar, dün toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla; evlenmesine karşın soyadını kullanan babasının eski eşi İpek Açar’a sitem etmişti. “Babamla irtibat kurdum” diyen Beste Açar’ın bu açıklamalarının akabinde İpek Açar sessizliğini bozmuş ve “Artık çok yoruldum, bana yapılan bu şiddeti de esefle kınıyorum. Öbür dünyada olan babamla konuştum ve iletilerini iletiyorum diye şuursuz bir açıklama yapan şahsa son kelamım, Türkiye Cumhuriyeti’nin bana verdiği yeni kimlikte de olduğu üzere ölene kadar evladımla tıpkı soyadını taşıyacağım!” demişti. Bunun üzerine Beste Açar’dan yeni bir paylaşım geldi.

İpek Açar’ın bu kelamlarının akabinde babasının mezarı başında çekilen karesini yayınlayan Beste Açar, şu açıklamayı yaptı:

“BABAMI ÖZGÜR BIRAK”

“Esefle de babam seni kınıyor. Olayların içinden sıyrılmak için kaç kişi bu açıklamayı yazdınız onu da biliyorum. Kılıf bu sefer uymuyor ne yazık ki. Paylaşımlarında sevgi altında sevgisizlik… Çok yazık. Açıklamamın “Şuursuz açıklama olduğundan bahseden ipek Tüter Kömürcü Hanıma yanıtım. Babam yattığı yerde huzurlu değil. İnançlarına ve fikirlerine yaptığın saygısızlık için asla durmayacağım. Lütfen babamızı hür bırak…

Babama hürmet ve yaşatmak için kullandığını söylediğin soyadını kullanmana asla babamın müsaade vermeyeceğini en güzel bilenlerden olduğu halde inat etmenin altında ki nedeni ben çok güzel biliyorum. Babam senin babacığın üzere bir meslek kümesinde olsaydı da yine evlendiğinde kullanır mıydın?

“SES KAYITLARI VAR”

Gömeç’teki meskenin masraflarına gelince orada konuta bakan Nihat Beyefendi, babamın avukatı ve muhasebecisinin bu vakte tüm masraflarını hissem olan 8/3 kısmını ödediğimin faturaları ve avukatlarımızın yıllardır yazdığı bilgi mailleri ve senin de olduğun kümemiz var. Orada kimlerin kaldığının manzara ve ses kayıtları var bu kıymetli değil esasen sen biliyorsun.

“KENDİN OL”

Meskene bulduğum alıcıları da parayı çok az bulduğunuz için geri çeviren siz İpek Tüter Kömürcü…Son konuşmamızda dedim ki yarın son günün olduğunu bilsen bu paraya satar mıydın? ‘Evet’ demiştin lakin bir şeyleri yapmak için ölmek gerekmiyor…Babam da her şeyini bırakıp gitti sen de bende o denli gideceğiz. Profesyonelce yaklaşmaktan vazgeçip sizi kendiniz olmaya davet ediyorum.

Palavra söylemek kendini inkar etmektir. Hodri meydan. İpek Açar’ı hesabından da hayatından da Sil gitsin. Büyük usta için. Kendin neysen onlarla kal.”

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir