Birlikte ava gittiği arkadaşını domuz sanıp vurdu

Tire ilçesine bağlı Eğridere Mahallesi Tellibağ mevkiinde çiftçilikle geçinen Faruk Özkan (26) ile İlhami G. (38), incir bahçelerine dadanan ...


Tire ilçesine bağlı Eğridere Mahallesi Tellibağ mevkiinde çiftçilikle geçinen Faruk Özkan (26) ile İlhami G. (38), incir bahçelerine dadanan domuzları avlamak için yere çıktı.

Argümana nazaran, Faruk Özkan ile İlhami G., arazinin farklı noktalarına konuşlanarak domuz beklemeye başladı. Bir mühlet sonra Faruk Özkan, yerini değiştirmek istedi.

YERİNİ DEĞİŞTİRİNCE DOMUZ SANDI

Yakınında bir hareket olduğunu fark eden İlhami G. ise çabucak silahına sarıldı ve domuz sandığı arkadaşı Faruk Özkan’a otomatik av tüfeğiyle bir el ateş etti.

Evli ve 2 çocuk babası olduğu öğrenilen Özkan, bedenine isabet eden kurşunla birlikte yere yığıldı. Durumu fark eden İlhami G. ise çabucak köy muhtarını ve sıhhat gruplarını aradı.

Olay yerine gelen sıhhat grupları genç adamın hayatını kaybettiğini belirledi. Jandarma olayla ilgili inceleme başlatırken, kaza kurşunuyla arkadaşının vefatına yol açan İlhami G., jandarma tarafından gözaltına alındı. Jandarmanın olayla ilgili incelemeleri sürüyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir