Bitexen Platformuna 8 Yeni Coin Daha Ekledi

Yatırımcılarına sunduğu dijital varlıklara her geçen gün yenilerini ekleyen Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen, son güncelleme ile ...


Yatırımcılarına sunduğu dijital varlıklara her geçen gün yenilerini ekleyen Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen, son güncelleme ile birlikte AXS, FTT, OGN, ALPHA, DODO, MUHTEŞEM, AUDIO ve DEGO coinlerini de platformuna ekledi.

Türkiye’nin en geniş eser yelpazesine sahip Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen, platformuna yeni dijital paralar eklemeye devam ediyor. Son güncellemeyle birlikte Axie Infinity (AXS), FTX Token (FTT), Origin Protocol (OGN), Alpha Finance Lab (ALPHA), DODO (DODO), SuperFarm (SUPER), Audius (AUDIO) ve Dego Finance (DEGO) coinlerini platformuna ekledi. Bitexen böylelikle, mevcut dijital varlık sayısını 136’ya çıkarttı. Bitexen, kendi yerli parası EXEN Coin’in de yer aldığı en geniş eser çeşitliliği ve süreç imkanıyla Türkiye’deki liderliğini sürdürmeye devam ediyor.

Bitexen’in platformuna eklediği yeni dijital paralar şöyle;

AXS;

FTT; FTT token FTX platformunun lokal tokenidir. Platform üzerinde çeşitli avantajlar sağlamaktadır.

OGN; Origin Protocol, piyasa iştirakçilerinin eşler ortası (P2P) ağlar aracılığıyla mal ve hizmetleri paylaşmasına müsaade veren bir ağdır. Platform, aracılara olan muhtaçlığı ortadan kaldırmak için Ethereum (ETH) blokzincirinden ve Interplanetary File System’i  (IPFS) yararlanan kapsamlı bir çevrimiçi pazar oluşturmayı amaçlamaktadır.

DEGO; Dego Finance, NFT ve merkeziyetsiz finans (DeFi) araçlarının çeşitli kombinasyonlarını sunan merkeziyetsiz bir ekosistemdir. Dego Finance her kullanıcının NFT oluşturmasına ve açık arttırmalara katılmasına imkan tanımaktadır. DEGO ise platformun lokal tokenidir. DEGO sahipleri topluluk tekliflerine katılabilmekte ve oy kullanabilmektedir.

ALPHA; Alpha Finance Lab, merkeziyetsiz finans (DeFi) alanında araştırma ve geliştirme yapmaya odaklanmış bir merkeziyetsiz finans projesidir. Bu gayeyle Alpha Finance Lab, merkeziyetsiz finans alanındaki muhtaçlıkları belirleyerek, geliştirme çalışmaları yapmakta ve DeFi ekosisteminin gelişimine katkı sunmaktadır. ALPHA tokeni ise, sahiplerine Alpha Finance Lab ekosisteminde çeşitli ek yararlar sağlamakta ve tüm Alpha ekosistemini desteklemektedir.

DODO; Dodo, PMM algoritması sayesinde epeyce düşük süreç fiyatları ve fiyat kayması sağlayan bir Otomatik Piyasa Yapan platformdur. Başka bir söz ile AMM’dir. Dodo, sağladığı özelliklerle kripto para ekosisteminin en büyük AMM’lerinden biri olan Uniswap’ten daha üstün bir fiyatlandırma siyaseti olduğunu öne sürmektedir. DODO ise platformun lokal tokenidir.

HARİKA; Superfarm, NFT oluşturmak isteyen sanatkarları ve NFT ekosistemi içerisinde yer alan kullanıcıların fon toplaması, görüntü oyunlar oluşturması alanlarında hizmet vermektedir. Asıl maksat alanı oyun bölümü olan HARİKA, oyun içi NFT’ler konusunda çalışmaktadır.

AUDIO; Audis platformu, tüm müzisyenler için oluşturulmuş yeni kuşak bir yayın akışı platformudur. AUDIO, Audius platformunun mahallî tokenidir. AUDIO tokeni ile platformdaki birçok ek özellikten faydalanabilir ve oy kullanma hakkı ile Audius platformunun geleceğine karar verebilirsiniz.

Bitexen Teknoloji A.Ş. Hakkında

2018 yılında İTÜ ARI Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde kurulan Bitexen Teknoloji A.Ş., geliştirdiği yenilikçi teknolojilerle, Türkiye’de FinTek bölümünün öncü şirketleri ortasında yer alıyor. Kendi sadakat Coin’i olan EXEN Coin’i dala sunan şirket, Türkiye’nin en geniş eser çeşitliliği ve süreç imkânı sunan Dijital Varlık Alım Satım Platformu Bitexen ile kullanıcılarına hizmet veriyor.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir