Boris Johnson ve Carrie Johnson ikinci çocuklarını bekliyor

Mayıs 2020’de dünya meskenine giren Boirs Johnson ve Carrie Johnson, birinci bebeklerini Nisan 2020’de kucaklarına almıştı. Çift, bu yılın ...


Mayıs 2020’de dünya meskenine giren Boirs Johnson ve Carrie Johnson, birinci bebeklerini Nisan 2020’de kucaklarına almıştı. Çift, bu yılın başında bir bebeklerini kaybetmişti. Carrie Johnson haberi paylaşırken bu düşüğe çok üzüldüğünü ve tekrar gebe kalabildiği için kendini şanslı hissettiğini de belirtti.

Başbakanın 33 yaşındaki eşi, Instagram’da yaptığı paylaşımda bu Noel’de bebeklerinin dünyaya geleceğini belirtti. Carrie Johnson, tekrar gebe kaldığı için kendini kutsanmış hissettiğini de yazdı.

Sir Keir Starmer, Twitter’da çifti tebrik etti ve ayrıyeten Carrie Johnson’ın daha evvelki düşükğü için üzüldüğünü de kelamlarına ekledi.

Çift, bu yıl Mayıs ayında Westminster Katedrali’nde küçük bir düğün merasimiyle evlenmiş ve Boris Johnson, yaklaşık 200 yıldır vazifedeyken evlenen birinci başbakan olmuştu. Bu, başbakanın üçüncü evliliği, Noel’de dünyaya gelmesi beklenen bebek ise yedinci çocuğu olacak.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir