Buğra Kavuncu’ya saldıran kişi yakalandı 

UYGUN Parti İstanbul Vilayet Lideri Buğra Kavuncu, dün bir televizyon kanalında katıldığı program sonrası sokakta yumruklu hücuma uğramıştı ...


UYGUN Parti İstanbul Vilayet Lideri Buğra Kavuncu, dün bir televizyon kanalında katıldığı program sonrası sokakta yumruklu hücuma uğramıştı. Saldırgan bugün yakalandı.

İstanbul Valiliği’nden yapılan bahisle ilgili açıklamada şu tabirler yer aldı:

“Bakırköy İlçemizde 20.08.2021 Cuma günü (dün) saat 14.00 sıralarında Âlâ Parti İstanbul Vilayet Lideri İsmail Buğra Kavuncu’ya yönelik atak ve darp olayı meydana gelmişti.

Vilayet Emniyet Müdürlüğü gruplarımızca başlatılan olayın aydınlatılmasına yönelik çalışmalarda; bir televizyon programına katılan Sayın Kavuncu’nun binadan caddeye çıktığı sırada faili meçhul bir şahsın yumruklu saldırısına uğradığı ve failin olay yerinden yaya olarak firar ettiği anlaşılmıştır.

Yapılan çalışmalar sonucunda saldırganın 1990 doğumlu (S.O.) isimli kuşkulu şahıs olduğu tespit edilmiş ve bugün saat: 05.30’da Silivri ilçemizdeki adresinde yakalanarak gözaltına alınmıştır.  Konuyla ilgili başlatılan tahkikat devam etmektedir.

Bu menfur saldırıyı şiddetle kınıyor ve Sayın İsmail Buğra Kavuncu’ya geçmiş olsun diyoruz.”


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir