Burak Hakkı: Oğlum beni değiştirdi

Burak Hakkı, Hülya Koçyiğit’in sunduğu “Film Üzere Hayatlar” programına konuk oldu. Ünlü oyuncu hayatıyla ilgili samimi açıklamalrda bulunurken ...


Burak Hakkı, Hülya Koçyiğit’in sunduğu “Film Üzere Hayatlar” programına konuk oldu. Ünlü oyuncu hayatıyla ilgili samimi açıklamalrda bulunurken birkaç günde basitçe ünlü olan meslektaşlarına da seslendi.

İşte Hakkı’nın açıklamalarından orta başlıklar:

“İNİŞİ SIKINTI OLUR”

Ünlü oyuncu şimdiki gençlerin şöhreti kolay yakaladığını lisana getirdi ve ekledi: “Şu anki gençlere bakıyorum, çok çabuk şöhret yakalıyorlar. Bir mühlet sonra bunun geri dönüşümü olacak. Çıkışı ne kadar güzel hazmederseniz, inişi de o kadar yeterli hazmedersiniz. Sonuçta 10 sene sonra hiç başrol oynayamayacaksınız, tahminen kimse de tanımayabilir sizi. Bunların hepsini düşünmek ve hazmetmek lazım.”

“DİSİPLİN ŞART”

Atlet geçmişinden ötürü disiplin konusuna çok ehemmiyet veren Hakkı “Oyunculukta da disiplin kaide. Oyunculuk bütün mesleklerin en tepesi diyebilirim. Bir mühlet sonra spor sizi bırakacak fizikî olarak. Fakat oyunculuk o denli değil, oyunculukta istiyorsanız 80-90 yaşına gelin kendinizi geliştirebilirsiniz” diye konuştu.

BABA OLMAK BENİ DEĞİŞTİRDİ

2012’de boşandığı Sema Şimşek’ten Rüzgar isminde 13 yaşında bir oğlu bulunan Hakkı “Baba olmak, bana çok büyük sorumluluklar yükledi. Oğlum olduktan sonra arkadaşlarımdan tutun da uyku saatlerime kadar her şey değişti. Kocaman bir delikanlı oldu” dedi. Çanakkale-Gelibolu’da kurduğu çiftlik ile ilgili de konuşan Hakkı “Oğluma bir şey bırakmak istedim. Bu türlü bir yatırım yaptım” dedi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir