Bursaspor, Ali Akman’ın desteğini iade etti!

TFF 1. Lig grubu Bursaspor Kulübü'nün ‘Ayağa Kalk Bursa' kampanyasına takviye veren Ali Akman'ın bu hareketi yeşil-beyazlı topluluk tarafından ...


TFF 1. Lig grubu Bursaspor Kulübü’nün ‘Ayağa Kalk Bursa’ kampanyasına takviye veren Ali Akman’ın bu hareketi yeşil-beyazlı topluluk tarafından reaksiyon ile karşılandı.

Bursaspor’dan Frankfurt’a olaylı bir biçimde transfer olan ve yeşil-beyazlı kulübe bonservis fiyatı kazandırmadan gitmesinden ötürü taraftarın keder yaşandığı olayın akabinde bugün de enteresan bir gelişme yaşandı.

‘Ayağa Kalk Bursa’ kampanyasına 16 bin 16 TL ile dayanak veren genç futbolcunun bu hareketi öncesi Bursaspor Kulübü tarafından toplumsal medya hesaplarından duyuruldu, yaşanan reaksiyon sonrası ise paylaşılan gönderi silindi.

Taraftarların, Ali Akman’ın göndermiş olduğu paranın iadesi konusunda kurduğu baskı ise Bursaspor Kulübü’nü harekete geçirdi. Yeşil-beyazlı kulüpten yapılan açıklama şu biçimde: “Profesyonel futbolcu Ali Akman’ın ‘Ayağa Kalk Bursa’ hareketine 16.016 TL’lik katkısı takım başkanımız Emin Adanur’un kararıyla iade edilmiştir. Kamuoyuna hürmetle duyurulur.”


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir