Bursaspor’dan destek kampanyası duyurusu

Maddi manada sıkıntı günler geçiren, buna karşın transfer tahtasını açarak yeni döneme argümanlı girmeye çalışan Bursaspor Kulübü, takviye ...


Maddi manada sıkıntı günler geçiren, buna karşın transfer tahtasını açarak yeni döneme argümanlı girmeye çalışan Bursaspor Kulübü, takviye kampanyası duyurusu yaptı.

‘Ayağa Kalk Bursa, artık Bursaspor zamanı!’ diyerek taraftarına seslenen yeşil-beyazlı kulüpten yapılan açıklama şu halde:

“Bursasporumuzun içinde bulunduğu güçlü periyottan aydınlık yarınlara kavuşması için daima birlikte omuz omuza bir gayret başlatıyor ve “Ayağa Kalk Bursa” diyoruz Sen de, dayanak olmak için 3- 10 Ağustos tarihleri ortasında devam edecek olan kampanyamıza katılarak ismini Bursaspor’un geleceğine yazdır Kampanyaya katılan Bursaspor sevdalılarının isimleri ve yardım ölçüleri kulübümüzün toplumsal medya hesaplarından paylaşılarak, süreç şeffaf bir biçimde sistemli olarak kamuoyunun bilgisine sunulacaktır.”


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir