CHP’li vekil böyle isyan etti: Artık yeter yanıyoruz

Yangın bölgesi olan Manavgat Kızıldağ'da incelemelerde bulunan CHP Antalya Milletvekili Rafet Zeybek sosyal medya hesabından yayınladığı video ...


Yangın bölgesi olan Manavgat Kızıldağ’da incelemelerde bulunan CHP Antalya Milletvekili Rafet Zeybek sosyal medya hesabından yayınladığı video ile hava desteği istedi.

“NE KADAR UÇAK VARSA BURAYA GÖNDERİN”

Paylaşımında yangının tüm hızıyla devam ettiğini aktaran Zeybek şöyle konuştu:

* Eğer bu yangın şu tepeyi aşarsa gideceği yer Serik. Çok hızlı müdahale edilmesi gerekiyor. Sabahtan beri sadece 1 uçak ve helikopter gelmiş. Ama biz yarım saattir bu bölgedeyiz. Havadan müdahaleyi hiç görmedik daha. Ama yangın şiddetini artırarak devam ediyor. Sadece karadan arkadaşlarımız önlem almaya çalışıyor.

* Maalesef dilimizde tüy bitti. Bu yangınlar ancak hava desteği ile söndürülebilir. Şu anda yangının en şiddetli olduğu yer burası bir de Gündoğmuş’ta devam ediyor. Bu iki yangın yerinde artık şu uçakları gönderin. Eğer he kadar uçak varsa buraya gönderin. Yoksa burası yanıyor. Duyun artık sesimizi. Yeter. Yanıyoruz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir