Christina Applegate MS hastalığına yakalandı

Yıllar evvel göğüs kanserini yenen 49 yaşındaki ünlü oyuncu Christina Applegate, merkezi hudut sistemini etkileyen bir hastalık olan MS'e ...


Yıllar evvel göğüs kanserini yenen 49 yaşındaki ünlü oyuncu Christina Applegate, merkezi hudut sistemini etkileyen bir hastalık olan MS’e (Multiple Skleroz) yakalandığını duyurdu.

“TUHAF BİR YOLCULUK”

Hastalığını Twitter hesabı üzerinden duyuran 49 yaşındaki Applegate, paylaşımında; “Merhaba arkadaşlar. Birkaç ay evvel MS teşhisi konuldu. Bu tuhaf bir yolculuk” sözlerini kullandı.

DAYANAK ALIYOR

Oyuncu, kendisi de MS hastası olan birçok bireyden büyük dayanak gördüğünü de söyledi. Ünlü aktris, bunun güçlü bir yol olduğunu vurguladı ve yolun ne olursa olsun devam ettiğini de kelamlarına ekledi.

Bir çocuk annesi Christina Applegate, bildirisinde; takipçilerinden ve hayranlarından özel hayatının ve hastalık sürecinin mahremiyetine hürmet istediğini belirtti.

Daha evvel Martyn LeNoble ve Johnathon Schaechiki ile hayatını birleştiren Applegate, 2008 yılında da göğüs kanserine yakalanmıştı. Tedavinin bir modülü olarak da iki göğsünü birden aldırmıştı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir