Cinayet zanlısı teslim olmaya giderken canlı yayın yaptı

Honaz ilçesine bağlı Ovacık Mahallesi’nde 9 Ağustos akşamı gerçekleşen düğünde birlikte alkol alıp eğlenen Bayram S. ile R.K. ortasında şimdi ...


Honaz ilçesine bağlı Ovacık Mahallesi’nde 9 Ağustos akşamı gerçekleşen düğünde birlikte alkol alıp eğlenen Bayram S. ile R.K. ortasında şimdi belirlenemeyen bir nedenle hengame çıktı. Düğün salonundan taşıp sokak ortalarında devam eden arbedede Bayram S., üzerinde bulunan silahı peş peşe ateşledi.

Bayram S.’nin silahından çıkan kurşunlar hengame ettiği R.K.’nin yanı sıra arbedeyi ayırmaya çalışan Fatih Bozkaya’nın başına, R.K.’nin kardeşi C.K.’nin ise göğsüne isabet etti. Yaralı üç genç, ambulanslarla Denizli’deki hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı. Aldığı alkolün tesiriyle üç kişiyi yaralayan Bayram S., aracıyla bölgeden kaçtı. Durumu ağır olan evli ve üç çocuk babası Fatih Bozkaya (34), hayat savaşına üç gün direnebildi.

TOPLUMSAL MEDYADAN CANLI YAYIN YAPTI

Grupların geniş çaplı araştırma yaparak Bayram S.’yi bulmak için çalışma başlattı. Ortadan geçen 5 güne karşın bulunamayan Bayram S., bugün toplumsal medya hesabından ‘Son kez’ başlığıyla kız arkadaşıyla birlikte canlı yayın açtı. Bir aracın art koltuğunda yapılan yayında keyifli ve sevinçli halleriyle dikkat çeken zanlı S., yayından gelen bir soru üzerine teslim olacağını belirterek kendini götüren arkadaşına, “Abi sen biraz yavaş git son defa Bağbaşı’nı göreyim” isteğinde bulundu.

“KADERİMİZ BÖYLEYMİŞ”

Sevinçli tutumlarını devam ettiren Bayram S., “Aç kapıyı gardiyan sevdiklerim yok burada diyeceğim” dedikten sonra kız arkadaşı ise, “Bakın bakın son kere bakıyorsunuz? Ben de son defa bakıyorum” dedi. Akabinde zanlı ise, “Ne yapalım bahtımız böyleymiş” dedikten sonra yayına son veriliyor. (İHA)


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir