COVID sertifikasını koluna dövme yaptırdı

22 yaşındaki Andrea Colonnetta, yaptırdığı son dövme ile dikkat çekiyor. Colonetta, dövme sanatkarı Gabriele Pellerone’ye COVID sertifikasının ...


22 yaşındaki Andrea Colonnetta, yaptırdığı son dövme ile dikkat çekiyor. Colonetta, dövme sanatkarı Gabriele Pellerone’ye COVID sertifikasının dövmesini yaptırdı. Colonnetta, Corriere della Calabria gazetesine verdiği demeçte, “Bu muhakkak özgün bir şey, farklı olmayı seviyorum” dedi.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Andrea Colonnetta (@andrea_colonnetta)’in paylaştığı bir gönderi

Colonnetta’nın sol kolunun alt tarafında artık yeşil geçiş kartının QR kodu bulunuyor. Geçiş kartı, corona virüsü durumunun ispatı olmakla birlikte aşı olunduğuna, virüsten kurtulunduğuna yahut son 48 saat içinde yaptırılan testin negatif olduğuna dair bir delil.

AB’nin dijital COVID sertifikasının bir uzantısı olarak İtalya’a, 6 Ağustos’tan bu yana sinemalara, müzelere, kapalı spor salonlarına yahut restoranlar üzere kapalı yerlere girmek için COVID sertifikasını göstermek zarurî hale geldi.

İki doz corona virüsü aşısı olduğunu söyleyen Colonnetta, dövmesinin Instagram ve TikTok’ta ilgi gördüğünü söylüyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir