Cumhur İttifakı’nda ‘yol yapımı’ çatlağı

Konya'nın Ereğli ilçesi Belkaya Mahalle Muhtar Mustafa Yardımcı, Belediye Meclis Üyesi Mahmut Altınkaya ve Belkaya Mahallesi'nden bir küme ...


Konya’nın Ereğli ilçesi Belkaya Mahalle Muhtar Mustafa Yardımcı, Belediye Meclis Üyesi Mahmut Altınkaya ve Belkaya Mahallesi’nden bir küme vatandaş MHP’li Ereğli Belediye Lideri Hüseyin Oprukçu’ya mahallelerine hizmetlerinden ötürü teşekkür ziyaretinde bulundu.

“KİM ELİNDE NE VARSA GERİSİNE KOYMASIN”

Burada açıklamalarda bulunan MHP’li Lider Hüseyin Oprukçu, gece gündüz ilçeye hizmet ettiklerini belirtti.

İlçenin bir çok mahallesinde asfaltlama çalışmalarına devam ettiklerini belirten Oprukçu, “Gece gündüz asfaltlamaya devam ediyoruz. Bir taraftan parke taşı döşüyoruz. Bunu gerçekten Ereğli’yi çok sevdiğimiz için yapıyoruz. Ereğli Belediyesi’nde de haksızlığa, hukuksuzluğa ahlaksızlığa meydan vermemek için çırpınıyoruz. Kim elinde ne varsa arkasına koymasın, kim ne yapmak istiyorsa bugün yapsın yarına bırakmasın. Yarın Hak Telanın  hesabının üstün geleceğini onun hesabının gerçekleşeceğinden adım üzere eminim. Allah kodum mu oturtur. Aklını başına alacak herkes” dedi.

“DÖVECEK ADAM ANASINDAN DOĞMADI”

İsim vermeden AKP’li Konya Büyükşehir Belediyesi’nin ilçeye bağlı mahallelerde yürüttüğü yol imal çalışmalarını da sert sözlerle eleştiren Oprukçu, şunları söyledi;

*Yaşadığımız günler ‘Hüseyin Oprukçu’yu hizmetten nasıl alıkoyarız’ günleri.  Ben başladığım sokağı bitiririm onu da yarım bırakmam. Birilerinin yaptığı üzere ‘bundan sonrası Ereğli Belediyesine ait’ demem. Yaptığın yerlerde Ereğli Belediyesi’ne ilişkin kardeşim.

*Madem ‘Ereğli Belediyesi’ne ait’ diyecektin niçin Ereğli Belediyesine ilişkin sokağa girdin? O denli bir dünya yok. Sorun ne? Sıkıntı Ereğli belediye liderinin üstüne vatandaşı salma sıkıntısı. Ne geçecek eline? Sıkıntı üzüm yemek olmalı, bağcı dövmeye kalkmamalı kimse.

*Hüseyin Oprukçu dövülecek adam değil dövecek adam da anasından doğmadı. 80 öncesinde kurşunların önünden nasıl seke seke gelmişsek artık de seke seke istikbali kucaklarız.

AKP’Lİ LİDERİN PAYLAŞIMLARI MHP’LİLERİ KIZDIRMIŞTI

Öte yandan geçtiğimiz günlerde AKP Konya Ereğli İlçe Lideri Zübeyir Dursun, AKP’li Konya Büyükşehir Belediyesi’nin ilçede yaptığı yol çalışmalarını inceleyip toplumsal medyadan paylaşmıştı.

İdaresi MHP’de olan Ereğli Belediyesi’nin Meclis Üyesi Mehmet Yalçın Aydoğdu ve Ereğli İdeal Ocakları Lider Yardımcısı Lütfi Monopolü, AKP’li Liderin paylaşımlarına reaksiyon göstererek, “Konya Büyükşehir Türkiye’nin birçok vilayetinde büyük olan ilçemiz Ereğli Belediyemizi hiç yok üzere görüntülemesi içler acısı. Büyükşehir gelsin o vakit Çayhan Mahallesi’ne yarım bıraktığı parke yollarını tamamlasın” tabirlerini kullanmıştı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir