David Tijanic: Takıma adapte oldum

Göztepe’nin yeni transferlerinden David Tijanic, açıklamalarda bulundu. Tijanic, kulübün toplumsal medya hesaplarında yer alan açıklamasında ...


Göztepe’nin yeni transferlerinden David Tijanic, açıklamalarda bulundu.

Tijanic, kulübün toplumsal medya hesaplarında yer alan açıklamasında, kulübü çok sevdiğini, herkesin kendisine çok olumlu yaklaştığını belirtti.

Muhakkak sebeplerden ötürü kamp sürecinde kadrodan bir mühlet başka kalsa da verimli bir kamp periyodu geçirdiklerini bildiren Tijanic, şunları kaydetti:

“TAKIMA DÜZGÜN ADAPTE OLDUM”

“Takıma uygun adapte oldum. Artık daima birlikte İzmir’de daha da yol katedeceğiz. Saha içerisinde güzel organize olmaya çalışan bir beşerim. Sıkı çalışan biriyim. Birebir vakitte birtakım yetenek ve teknik içeren biçimde futbol oynamayı seviyorum. Saha dışarısında sakin bir beşerim lakin eğlenmeyi de severim.”

Tijanic, geçen dönem âlâ bir performans göstermesinin Göztepe’ye transfer olmasını sağladığını belirterek, “Göztepe’nin çok yeterli bir taraftarı olduğunu duydum. Umuyorum ki maça gelecekler ve onların önünde rakiplere karşı gayret edeceğiz.” sözlerini kullandı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir