Deniz Akkaya’dan Şeyma Subaşı’na tepki

Magazin gündeminden düşmek bilmeyen Şeyma Subaşı, son olarak yangınların bulunduğu Bodrum'a bir küme arkadaşı ve sevgilisiyle tatil için uçtu ...


Magazin gündeminden düşmek bilmeyen Şeyma Subaşı, son olarak yangınların bulunduğu Bodrum’a bir küme arkadaşı ve sevgilisiyle tatil için uçtu. Subaşı Bodrum’a giderken sevgilisinin kucağında poz vermeyi de ihmal etmedi.

Türkiye’nin dört bir yanında yangınlar sürerken Subaşı’nın bu paylaşımları reaksiyon çekti. Reaksiyon gösterenlerden biri de Deniz Akkaya oldu.

“GÜNAHSIZ KIZINA ÜZÜLÜYORUM”

Deniz Akkaya , Subaşı’nın pozuna çok sonlandı ve “Senin için artık üzülmüyorum. Tek üzüldüğüm anne olduğun için senden hayatı öğrenen günahsız kızın.

“HASTA”

Bodrum’da ne bindiğin tekne ne kaldığın otelin yatak odası kimsenin umurunda değil. Bir çık git memleketimizden geldiğin yere.

Bir de Türk bayrağına k*çını dönmüş poz veriyor. Nitekim soruyorum ülkede savaştan daha beter bir ortam varken… Ne sebep olursa olsun kitlelere açık bir mecrada güya nazire yapar üzere bu türlü şeyler koymak hastalıklı ruh halidir” dedi.sözlerini kullandı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir