Dick Advocaat: ‘İyi ki Kayseri’yi tercih etmişiz’

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın ve Büyükşehir Belediye Lideri Memduh Büyükkılıç, Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’nde Asya Kupası maçlarına ...


Kayseri Valisi Şehmus Günaydın ve Büyükşehir Belediye Lideri Memduh Büyükkılıç, Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’nde Asya Kupası maçlarına hazırlanan Irak A Ulusal Takımı’nı ziyaret etti. Irak Ulusal Ekibi Teknik Yöneticisi Dick Advocaat, “İyi ki burayı tercih etmişiz. Şahane bir tesiste kamp yapıyoruz” dedi.

Vali Şehmus Günaydın ve Büyükşehir Belediye Lideri Memduh Büyükkılıç, Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezinde kamp yapan Irak Ulusal Kadrosunun çalıştırıcısı dünyaca ünlü Hollandalı Teknik Yönetici Dick Advocaat ve teknik heyeti ile konakladıkları otelde bir ortaya geldi.

Irak Ulusal Takımı’nın Kayseri’de Erciyes’i tercih etmesinden çok şad olduklarını belirten Büyükkılıç, “Umarız burada mutlu kalmışsınızdır. Kamp merkezi olarak yüksek irtifa anlayışı içerisinde en uygun yerlerden biri olarak değerlendireceğinizi umuyoruz. Önümüzdeki periyotlarda yapacağınız müsabakalarda muvaffakiyetler diliyoruz. Siz esasen muvaffakiyetini kanıtlamış hocamızsınız. Kardeş Irak da bizim için kıymet arz eder. Irak Ulusal Ekibini burada görmekten, bu kampımızdan yararlanmasından çok şad kaldık ve sevindik” diye konuştu.

“İYİ Kİ BURAYI TERCİH ETMİŞİZ”

Bir periyot Muhteşem Lig’de Fenerbahçe’yi de çalıştıran Hollandalı Teknik Yönetici Dick Advocaat ise, Kayseri’de bulunmaktan ve kamp yapmaktan duyduğu memnuniyeti lisana getirerek, “Fenerbahçe ile Kayseri’ye karşı iki sefer oynadım. Bu türlü bir aktiflik olduğunu bilmiyorduk, düzgün ki burayı tercih etmişiz. Şahane bir tesiste, şahane bir alanda kamp yapıyoruz. Oyuncularımızın aldıkları zevki egzersizde görebiliyorum. Elimden geldiğince buranın yayılması için tüm etrafıma iletmekten memnuniyet duyarım” sözlerini kullandı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir