Diego Perotti, Fenerbahçe’den gitmek istemiyor

Fenerbahçe ise Perotti'nin kontrat feshetmek için tüm opsiyonları deniyor. Tedavisini İstanbul, İtalya ve Arjantin üçgeninde de tamamlayan ...


Fenerbahçe ise Perotti’nin kontrat feshetmek için tüm opsiyonları deniyor.

Tedavisini İstanbul, İtalya ve Arjantin üçgeninde de tamamlayan Diego Perotti, Fenerbahçe’deki 1 yıllık kontratını tamamlamak istiyor ve bu fikrini sarı-lacivertli idareye iletti.

Fenerbahçe ile kontrat feshine yanaşmayan Diego Perotti, sarı-lacivertli ekipten ayrılmak için bir yıllık fiyatını talep ediyor lakin sarı-lacivertli idare bu talebe de yanaşmıyor.

KONTRATIN FESHEDİLMEMESİ MERAK KONUSU

Fenerbahçe, Diego Perotti ve Roma ortasında yapılan mukavele “sır” üzere saklanırken; Fenerbahçe’nin 1 yılda yalnızca 4 maça çıkan bir futbolcunun mukavelesini neden feshedemediği büyük bir merak konusu olmaya devam ediyor.

1988 doğumlu Arjantinli ulusal futbolcu, profesyonel mesleğine 2006 yılında Deportivo Moron’da başladı. Sırasıyla Sevilla B, Sevilla, Boca Juniors, Genoa ve Roma’da oynadı. Roma formasıyla 138 maçta 32 gol attı.

Geçen dönem Serie A’da 21 müsabakada 5 golle oynadı. 6 dönem formasını giydiği Sevilla’da UEFA Avrupa Ligi şampiyonluğu yaşadı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir