Düğünde ilginç anlar! Damattan nikahta şaşırtan hamle

Sedanur Öz ve Emirhan Yaldız, İnegöl’de bir düğün salonunda düzenlenen merasimle evlendi. Nikah masasına oturan ikili, nikah memuru evlilik ...


Sedanur Öz ve Emirhan Yaldız, İnegöl’de bir düğün salonunda düzenlenen merasimle evlendi. Nikah masasına oturan ikili, nikah memuru evlilik soruları yönetti.

Nikah memurunun “Hastalıkta sıhhatte, yeterli günde makus günde bir ortada olmak için evlenmeyi kabul ediyor musun” sorusuna gelin Sedanur Öz, ‘evet’ yanıtı verdi.

Nikah memuru daha sonra ise birebir soruyu damada sordu. Damat Emirhan Yaldız, soruyu duyar duymaz nikah masasından kalkarak düğüne katılan arkadaşlarının yanına gitti.

Arkadaşlarının “Evlilik sıkıntı. Müsaade almadan konuttan çıkamayacaksın. Son pişmanlık yarar etmez. Ölmek var dönmek yok” telaffuzlarını duyan damat koşarak nikah masasına yönelip ‘evet’ yanıtını verdi.

DAMAT, SAĞDICININ OMUZLARININ ÜZERİNE ÇIKTI

Bu sefer de nikah memuru işi zorlaştırdı ve damattan, sağdıcının omuzları üzerine çıkarak ‘evet’ karşılığını salondaki davetlilere duyurmasını istedi.

Memurunun talebini yerine getiren damadın arkadaşının omzunda bir defa daha ‘evet’ demesi konukları gülümsetti. DHA


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir