Emre Demir, Barcelona radarında

Üstün Lig tarihinin en genç golcüsü unvanı taşıyan Kayserisporlu Emre Demir, Barcelona yolunda. TRT Spor'da yer alan habere nazaran; Katalan ...


Üstün Lig tarihinin en genç golcüsü unvanı taşıyan Kayserisporlu Emre Demir, Barcelona yolunda.

TRT Spor’da yer alan habere nazaran; Katalan grubu, Yusuf Demir’in akabinde Kayserispor forması giyen 17 yaşındaki orta saha oyuncusu Emre Demir için prensip muahedesine vardı.

Genç futbolcu, geçtiğimiz günlerde mesleği hakkında yaptığı açıklamada, maksadının Avrupa olduğunu belirtmişti.

“GÖRÜŞMELERİMİZ SÜRÜYOR”

Kayserispor Kulübü Lideri Berna Gözbaşı, Barcelona ile anlaştığı öne sürülen genç futbolcu Emre Demir hakkında açıklamada bulundu.

Oyuncuya çok sayıda kadronun ilgisi olduğunu belirten Gözbaşı, “Genç yıldızlarımızın transferi ile ilgili yurt içi ve dışından ağır haberler geliyor. Şu an çok sayıda kulüp ile görüşmelerimiz sürüyor, bu ilgiden çok mutluyuz fakat netleşen bir durum yok. Tek gerçek kaynak kulübümüzden yapılacak açıklamadır. Beklemede kalalım.” dedi.

“HEDEFİM AVRUPA”

Öte yandan geçtiğimiz aylarda röportaj veren Emre Demir de maksadının Avrupa olduğunu söylemişti. Genç oyuncu, “En hakikat vakitte ve en gerçek biçimde Avrupa’ya gitmek istiyorum. Bir gün bunu başaracağıma inanıyorum. Burak Yılmaz ve Yusuf Yazıcı üzere ağabeylerimizin oralarda büyük başarılara imza atması bizi daha çok umutlandırıyor. İnşallah ben de onlar üzere olacağım.” demişti.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir