Ezgi Mola, ironiye ateş püskürdü

Oyuncu Ezgi Mola, Twitter sayfasından yaptığı paylaşımda kendi fotoğrafını kullanarak yapılan ve "#SeninleyizReis" etiketi kullanılan bir ...


Oyuncu Ezgi Mola, Twitter sayfasından yaptığı paylaşımda kendi fotoğrafını kullanarak yapılan ve “#SeninleyizReis” etiketi kullanılan bir montajdan rahatsız oldu.

Ezgi Mola’nın “Help Turkey” paylaşımının kullanıldığı ironik montajda, “Etiketlere birinci gün bende dayanak vermiştim fakat büyük bir operasyonun kesimi olduğumu anladım” tabirleri kullanıldı.

“BUNU YAPAN GERİ ZEKALI…”

İronik montajı yapan vatandaşa, “Gerize kalı” ve “S. sürülecek akıl yok ya bunlarda” sözleriyle küfürler ve hakaretler yağdırdı.

Oyuncu paylaşımının tamamına şunları yazdı:

“Bunu yapan geri zekalı: Buna harcayacağın vakti ülkenin yanan toprağını müdafaaya harcasan vatana millete daha iyi evlat olursun geri zekalı! Havadan yardım talebi duyur, insanlara muhtaçlık listeleri yolla bir işe yara, bunu yapacağına. S. sürülecek akıl yok ya bunlarda.”


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir