Fahrettin Altun: Devletimizi aciz göstermek istiyorlar

İrtibat Lideri Fahrettin Altun, orman yangınlarıyla ilgili toplumsal medyada yapılan paylaşımlara ait açıklamada bulundu. Altun, Twitter ...


İrtibat Lideri Fahrettin Altun, orman yangınlarıyla ilgili toplumsal medyada yapılan paylaşımlara ait açıklamada bulundu. Altun, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, kelamda yardım kampanyasının Türkiye’yi aciz göstermeyi amaçladığını açıkladı. Türkiye’nin güçlü olduğuna işaret eden Fahrettin Altun, şu açıklamada bulundu:

– Ülkemizi tesiri altına alan orman yangınlarıyla devletimizin tüm imkanları seferber edilerek çabamız devam etmektedir. 35 vilayetimizde 129 yangının 122’si denetim altına alınmıştır. Türkiyemiz güçlüdür. İyi niyetli her yardım ve katkı ulusal birlikteliğimizin gereğidir. Lakin bu akşam itibariyle yurt dışından ve tek merkezden organize edilen kelamda yardım kampanyası ideolojik saiklerle, devletimizi aciz göstermek, devlet- millet birlikteliğimizi zayıflatmak hedefiyle başlatılmıştır. Türkiyemiz güçlüdür. Devletimiz dimdik ayaktadır. Cumhurbaşkanımızın dediği üzere yitirdiğimiz canlar dışında bütün kayıplarımızı telafi edecek, içimizi yakan bu ateşi söndüreceğiz.

RESMİ MERCİLERE İTİMAT EDELİM

Toplumsal medyada, ileti kümelerinde ve forumlarda yayılan bilgilerin pek birçoklarının palavra olduğunu kaydeden Altun, “Bugün bu türlü bir doğal afet durumunda dahi bu tipten palavraları yayanların tuzağına düşmeyelim. Lütfen resmi mercilerin açıklamalarına itimat edelim” dedi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir