Fatih Terim, Barış Alper Yılmaz’ın performansından memnun

Galatasaray'da Barış Alper Yılmaz rüştünü Randers rövanşında ispatladı. Yorulan Kerem'in yerine ikinci yarıya başlayan Barış Alper, sağ kanadı ...


Galatasaray’da Barış Alper Yılmaz rüştünü Randers rövanşında ispatladı.

Yorulan Kerem’in yerine ikinci yarıya başlayan Barış Alper, sağ kanadı otoban üzere kullandı. Skorun 2-1’e gelmesinde ve çeşidin geçilmesinde hisse sahibi olan 21 yaşındaki atak oyuncusu, sarı-kırmızılı taraftarların beğenisini topladı. ‘Yeni Kerem’ yakıştırması yapılan Barış Alper’e hocası Fatih Terim daha çok müddet verecek.

ŞENOL GÜNEŞ DE ÇOK BEĞENDİ

Kerem ve Morutan’ın kanatlarda birinci alternatifi olacak Barış Alper’in performansını Randers maçını tribünde takip eden A Ulusal Grup Teknik Yöneticisi Şenol Güneş de çok beğendi.

BEŞİKTAŞ İLGİLENMİŞTİ

Ümit Ulusal Grup’ya sistemli çağrılan 2000 doğumlu kanat oyuncusuyla dönem başında Beşiktaş önemli biçimde ilgilenmişti. Bu transferde süratli davranan Galatasaray 18 milyon TL bonservis karşılığında Keçiörengücü’nü ikna etti.

TERİM’İN YENİ JOKERİ

Yıllık 4 milyon TL’ye sarı-kırmızılı kulübe imza atan Barış Alper, yabancı sınırlamasının olduğu ortamda Fatih Terim’in yeni jokeri olacak.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir