Fatih Terim: Gedson’u sonuna kadar bekleyeceğiz

UEFA Avrupa Ligi Play-Off rövanş uğraşında Randers'i 2-1 mağlup eden Galatasaray kümelere kaldı. Maçın akabinde Galatasaray Teknik Yöneticisi ...


UEFA Avrupa Ligi Play-Off rövanş uğraşında Randers’i 2-1 mağlup eden Galatasaray kümelere kaldı.

Maçın akabinde Galatasaray Teknik Yöneticisi Fatih Terim açıklamalarda bulundu. 

“Oyuncularım pes etmediler ve kazanmayı istediler. Avrupa Ligi’nde olmayı istedik. Taraftarlarımız bazen kimi oyuncularımızın bir an önce oynamasını istiyor ancak genç oyuncular için zamanlama çok değerlidir. Barış Alper’in 1-2 hoş hareketini başımıza yazdık.

Halil’i istiyoruz. Gedson’u vermeyeceklerini söylüyorlar lakin sonuna kadar bekleyeceğiz, olursa olur, olmazsa diğer bir şey düşüneceğiz.

Her geçen gün ısındıkça daha düzgün olacak. Kerem bayağı yoruldu, o yüzden ikinci yarıda Barış’ı seçtim. Onlar bizim kıymetlilerimiz, onların sayısını çoğaltacağız. Yaş alan gençler de vardır, yalnızca gençlerdir. Onları da unutmamak lazım. Barış ve Barış gibileri inşallah kazandırmaya devam ederiz. Sıkıntı, daima kalacakmış üzere oynamak. Profesyonelce.

Oyuncu yarın da gidebilir. Babel uygun bir oyuncu. Benim de beğendiğim, değerli bir oyuncu lakin her şey olabilir. Biz bir kadroyuz. Bunu genç deneyimli diye ayırt etmeden bakmak lazım. Sahanın en düzgünlerinden birisi Feghouli’ydi, Diange’ydi, Patrick’ti, Babel’di. Galatasaray’ın gençlere alışması lazım. Biz her sene 1-2 tane ortaya koyuyoruz.”

Kadro içerisinde bir sürpriz yapabilirim dedim. 10 numara alınca fevkalâde bir beklenti olur. Oyuncu 10 numaranın altından kalkamadığı vakit harika bir reaksiyon olur. 10 numarayı içeride birine vermek için sürpriz yapabiliriz dedik.”


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir