Fatih Terim: Morutan’ı beğeniyorum transfer süreci devam ediyor

Galatasaray Teknik Yöneticisi Fatih Terim, Hatayspor müsabakasının akabinde açıklamalarda bulundu. İşte Fatih Terim'in açıklamaları... "3 ...


Galatasaray Teknik Yöneticisi Fatih Terim, Hatayspor müsabakasının akabinde açıklamalarda bulundu.

İşte Fatih Terim’in açıklamaları…

“3 PUAN ÖNEMLİYDİ”

“1-0 mağlup başladık oyuna. Genelde son vakitlerde bu türlü başlıyoruz. Geriye dönüşümüz âlâ oldu lakin bilhassa birinci yarı çok gol kaçırdık. Şöyle özetleyebiliriz. 75 dakika hangi fikrimiz, hangi planımız varsa onu oynamaya çalıştık ve de âlâ oynadık. Oradan sonra ikinci santrforu ve Ömer’i alınca, biraz daha değişik oynamaya başladık. B planımızdı bu. A planımızla 8-10 konuma girdik, bol bol. Beraberliği yakaladık, galibiyeti kaçırdık derken epeyidir duran toptan, yan toptan atmıyorduk. Luyindama’nın golü geldi. Galip gelmesi gereken kadro Galatasaray’dı, doğrusu da buydu. 3 puan değerliydi.”


“JET-LAG OLDU”

“İnanın bana kimilerimiz jet-lag oldu. İskoçya, Giresun, Danimarka’ya gidiyorsunuz. 30 derece sıcaklık farkı, 1-2 saat farkı, 3 günde 1 oynuyoruz. Buna karşın bu kadro 75 dakika bu oyunu oynuyorsa galibiyet hakkıdır. Oyuncularımı kutluyorum. Pes etmediler, etmemeleri lazım. Daha uygun oynayacağız, herkes emin olabilir. Bugünün 3 puanı bedelli. Bazen duran toplardan, bazen frikiklerden kornerlerden gol gelebilir ancak sıkıntı galibiyet almak. Bugün yeterli oynadık. Birçok korner kullandık, şut attık, ortalar yaptık. Birinci yarı pas yüzdemiz daha yüksekti. Bence hoş bir maç oldu. Bir de doğal Olimpiyat Stadı, ruhsal olarak rüzgar bir o denli bir bu türlü. İki tarafa da o denli. Bir de koş koş bitmiyor üzere. Ona karşın şükür kazanmayı bildik. Kıymetli bizim için…”


“MORUTAN TRANSFERİ DEVAM EDİYOR”

“(Morutan transferi) Devam ediyor. Galatasaraylılar merak etmesin. Liderimiz, idaremiz, biz devam ediyoruz. Hiç beklemeden kendilerine birinci ağızdan haberi veririz lakin o ve başkaları inşallah Galatasaray’ın doğal ideolojisinde, bu yılki yapılanmasında, ileriye dönük planlamasında yetenekli ve genç oyuncular var. Bu sayı devam edecek. Oyuncuların kimilerinden çıkacağız, kimileri gelecek. Morutan’ı beğeniyorum. Sağolsun FCSB Lideri da gerekli biçimde açıklamaları yapıyor. Rahat olsunlar. Biz onları memnun etmek için daha birçok isim açıklayacağız.”Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir