FDA’dan mRNA aşıları için üçüncü doz hazırlığı

Temmuz ayında bir ortaya gelen ABD Hastalık Denetim ve Tedbire Merkezleri (CDC) danışmanlarından oluşan bir panelin ve bağışıklığı baskılanmış ...


Temmuz ayında bir ortaya gelen ABD Hastalık Denetim ve Tedbire Merkezleri (CDC) danışmanlarından oluşan bir panelin ve bağışıklığı baskılanmış yetişkinler için ekstra dozlar konusunda harekete geçilmesi gerektiği yorumlarının artmasının akabinde bu kararın alınacağı belirtiliyor.

Tabipler, bu cins birçok hastanın aşılamadan sonra hala Covid-19’a karşı savunmasız olduğunun giderek daha açık olduğunun belirlenmesiyle bu görüşe yakın olduklarını belirtiyorlar.

Öncelikle hangi kümelerin üçüncü doz olması gerektiği belirsizliğini koruyor. Bağışıklığı baskılanmış hastalar ortasında organ nakli alıcıları, kanser tedavisi gören bireyler ve HIV olumlu şahıslar bulunur. Yakında CDC’nin bu hususta açıklama yapması bekleniyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir