Fenerbahçe’nin transfer zamanı daraldı! Forvet aranıyor…

Transfer çalışmalarında hızlanan Fenerbahçe için son 8 gün! 2 Eylül'e kadar sarı-lacivertliler, UEFA'ya Avrupa kupalarında uğraş edecek kadroyu ...


Transfer çalışmalarında hızlanan Fenerbahçe için son 8 gün! 2 Eylül’e kadar sarı-lacivertliler, UEFA’ya Avrupa kupalarında uğraş edecek kadroyu bildirmek zorunda. Helsinki’ye karşı 1-0’lık üstünlüğü koruyup Avrupa Ligi’nde gayret etmek isteyen Kanarya’nın önceliği kısa müddet içinde forvet transferi yapmak. Sörloth’u Real Sociedad’a kaptıran Fenerbahçe, Keita Balde ve Luuk de Jong isimlerine yük verdi. Görüşmeler başladı ve temaslar sıklaştırıldı.

AL-SAT İSTİKRARI

Orta saha ve sol kanat desteği de yapmak isteyen sarı-lacivertli idare, 3 yeni transfer yaparak hem Pereira’nın elini güçlendirmek hem de taraftarları rahatlatmayı amaçlıyor. Bu ortada grubu güçlendirmek için hummalı bir çalışma içinde olan idare, al-sat istikrarını sağlamak için uğraşacak. Satılan Ademi, Frey ve Thiam’ın yanı sıra kiralık giden Ozan’dan toplam 6 milyon Euro gelir elde eden Fenerbahçe, 3.5 milyon Euro’ya alınan Kim’in ismini UEFA’ya bildirecek.

ORTA ALANA JAPON MORITA

Kanarya’da Santa Clara forması giyen Japon orta saha Hidemasa Morita, gündeme geldi. Teknik Yönetici Vitor Pereira Shanghai Port’un teknik yöneticiliğini yaparken Morita, iki defa Portekizli teknik yöneticiye rakip olmuştu. Sarı-lacivertliler, Morita’yı 2.5 milyon Euro’luk bonservis bedeliyle takıma katmayı planlıyor.

AMAÇ: 3.6 MİLYON EURO

Helsinki ile Finlandiya’da 1-0’ın avantajıyla rövanşa çıkacak olan Fenerbahçe’de tek maksat Avrupa Ligi’ne kalmak. Sarı-lacivertliler, tipi geçerse 3.6 milyon Euro iştirak parası  kazanacak. Bu gelirin de 3’te 2’sini limite ekleyebilecek. Bu da Kanarya’nın limitte yaklaşık 24 milyon TL rahatlamasını sağlayacak.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir