François Hollande: Macron bana ihanet etti

La Nouvelle Tribune sitesinin haberine nazaran, Eski Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande’ın eski bağlantı danışmanı Gaspard Gantzer, gazeteci ...


La Nouvelle Tribune sitesinin haberine nazaran, Eski Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande’ın eski bağlantı danışmanı Gaspard Gantzer, gazeteci Gael Tchakaloff’a açıklamalarda bulundu.

Gantzer yaptığı açıklamada, Hollande ile kabinesinde iktisat bakanı olarak vazife yapan halefi Emmanuel Macron ortasında “artık bir münasebet olmadığını” söyledi.

“HER ŞEYİMİ VERDİM, O BANA İHANET ETTİ”

Gantzer, Macron’un ona ihanet ettiğini düşünüyorum. Hollande, ‘Ben ona her şeyi verdim, o bana ihanet etti.’ diyor. Emmanuel ise ‘Bana kendisi geldi, ben bir şey istemedim.’ diyor.” sözlerini kullandı.

2015’TE HAZIRLANMAYA BAŞLADI

Eski Cumhurbaşkanı Hollande’ın birçok durumda Macron’a itimadını gösterdiğini vurgulayan Gantzer, ancak Macron’un Eylül 2015’ten itibaren Cumhurbaşkanlığı seçimine hazırlanmaya başladığını kaydetti.

Hollande’ın, halefi Macron’u, “sarı yelekliler” krizini yönetemediği gerekçesiyle eleştirdiği biliniyordu.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir