Galatasaray’da gündem: Halil Dervişoğlu ve Gedson Fernandes

Daha evvelki transfer devirlerinin tersine Fatih Terim'in istekleri doğrultusunda harcamalar yapan yeni idare tecrübeli hocayı mutlu ederken, son ...


Daha evvelki transfer devirlerinin tersine Fatih Terim’in istekleri doğrultusunda harcamalar yapan yeni idare tecrübeli hocayı mutlu ederken, son olarak Morutan’ın da takıma dahil edilmesiyle kadronun yüzde 80’i hazır hale geldi.

HALİL VE GEDSON İÇİN AĞIR EFOR

Halil Dervişoğlu ve Gedson Fernandes’i de isteyen tecrübeli hoca bu iki transferin tamamlanması halinde iskeleti oluşturduklarını düşünüyor.

Halil’in ekibini ikna etmeye çalışan sarı-kırmızılı idare, Gedson Fernandes konusunda da Benfica idaresiyle görüşüyor. Bu iki futbolcunun transferi için ekstra mesai harcayan Burak Elmas ve kurmaylarının Terim’in ülkü takımını hazırlamak için her türlü fedakarlığı yapacağı belirtildi.

Bilindiği üzere Gedson ve Halil geçen dönem sarı-kırmızılı ekipte kiralık olarak oynamış ve performanslarıyla taraftarın sevgisini kazanmışlardı.

YERLİ KALECİ TRANSFERİ

Muslera’nın yaşı ve ulusal ortalardaki yorgunluğunu da hesaba katan sarı-kırmızılılar yerli kaleci için de arayışlarını sürdürüyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir