Galatasaray’da orta sahaya iki alternatif

Galatasaray orta alana Gedson ile Aliou Dieng'den birini almaya hazırlanıyor. Sarı-kırmızılılar geçtiğimiz dönem kiraladığı Gedson'u bu dönem da ...


Galatasaray orta alana Gedson ile Aliou Dieng’den birini almaya hazırlanıyor. Sarı-kırmızılılar geçtiğimiz dönem kiraladığı Gedson’u bu dönem da satın alma opsiyonuyla Benfica’dan istemiş, fakat kulübü birinci etapta olumsuz cevap vermişti.

Portekiz grubu genç oyuncuyu takıma almayınca Gedson ayrılmak istediğini açıklamıştı. Devreye yine giren Galatasaray, artık 22 yaşındaki oyuncu konusunda Benfica’nın kararını beklemeye başladı.

DIENG TRANSFERİNDE BONSERVİS MAKASI KAPANIYOR

Öteki taraftan Al Ahli forması giyen Aliou Dieng için de teşebbüslerini sürdüren Galatasaray’a kapıyı 10 milyon eurodan açan Mısır kulübü son olarak 6.5 milyon euroya inmişti. Sarı-kırmızılılar ise 5.5 milyon euro teklif etti.

Fanatik’in haberine nazaran; Al Ahli’nin bu düzeye inmesi bekleniyor. İki oyuncu için teşebbüsler olsa da hangi ismin transferi erken gerçekleşirse o gruba katılacak, öbür oyuncu için yeni bir teklif olmayacak.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir