Gedson Fernandes, Benfica’da kalıyor

Gedson Fernandes'in transfer hikayesi en çok konuşulan hususlardan bir tanesi hâline geldi. Galatasaray bu transferden hiç vazgeçmedi ve Beşiktaş ...


Gedson Fernandes’in transfer hikayesi en çok konuşulan hususlardan bir tanesi hâline geldi. Galatasaray bu transferden hiç vazgeçmedi ve Beşiktaş ‘ın da devreyi girdiği sav edildi.

Tüm bunlar yaşanırken, oyuncunun kulübü Benfica’da, futbol genel yöneticisi Rui Pedro Braz, transfer konusuna son noktayı koydu.

“GEDSON BENFICA’DA KALIYOR”

Radyospor’un sorusunu yanıtlayan Braz, “Gedson için Türkiye ve öteki liglerden çok sayıda teklif aldık. Ama ne kulüplerin ismini ne de transfer için teklif ettikleri paranın ölçüsünü açıklayacağım. Daha da kıymetlisi Gedson Benfica’da kalıyor. Gitmeyecek. Bu kesin olan kararımız” dedi.

TERİM DE AÇIKLAMIŞTI

Galatasaray teknik yöneticisi Fatih Terim, Randers maçı sonrası yaptığı açıklamada, “Gedson’la ilgili Türkiye’den öteki kulüpler de devreye giriyormuş; lakin Gedson, Türkiye’ye gelirse, Galatasaray’da oynar. Lakin şu anda Benfica onu göndermeyi düşünmüyor” demişti.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir