Ghezzal’ın menajeri: Rachid, Beşiktaş için Galatasaray’ı reddetti

Geçen dönem kulüpte kiralık olarak forma giyen Rachid Ghezzal için yapılan uzun temasların akabinde sonunda Cezayirli futbolcuyu takımına katan ...


Geçen dönem kulüpte kiralık olarak forma giyen Rachid Ghezzal için yapılan uzun temasların akabinde sonunda Cezayirli futbolcuyu takımına katan Beşiktaş , değerli bir transfere imza atmıştı.

Yıldız isimle seneliği 2.5 milyon eurodan 3+1 yıllık mutabakat sağlayan idare, oyuncunun kulübüne 3 milyon euro ödeyecek.

Ghezzal’ın Beşiktaş’a transferi sürecinde ismi epey ön plana çıkan 29 yaşındaki futbolcunun menajeri Anoir Faouzi, açıklamalarda bulundu.

Fanatik’e konuşan Faouzi, “Galatasaray bizimle temas kurdu. Lider Burak Elmas ve yönetici Işıtan Gün’le görüştüm. Bana karşı çok profesyonel ve kibar davrandılar. Lakin bu süreç sonunda Ghezzal’ın kararıyla Beşiktaş’la anlaştık.


“BEŞİKTAŞ İÇİN GALATASARAY’I GERİ ÇEVİRDİ”

Sonrasında Türk basınında Galatasaray’ın Ghezzal’dan vazgeçtiği haberlerini okudum. Bu türlü bir durum olmadı. Bilakis bizim Beşiktaş’la muahedemiz sonrasında Galatasaray Kulübü beni aradı ve daha yüksek maaş teklifinde bulundu.

Hatta Galatasaray’ın teklifiyle benim daha fazla para kazanmam kelam konusuydu. Lakin Beşiktaş’a kelam verdiğimiz için kabul etmedik. Ghezzal, Galatasaray’la birlikte Orta Doğu’dan 4 milyon euroluk net maaş tekliflerini Beşiktaş için geri çevirdi” açıklamalarında bulundu.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir