Giresunspor çıkış peşinde

GZT Giresunspor Kulüp Başkanvekili Muzaffer Aygün, 29 Ağustos Pazar günü Trabzonspor ile kendi meskenlerinde oynayacakları Karadeniz derbisini ...


GZT Giresunspor Kulüp Başkanvekili Muzaffer Aygün, 29 Ağustos Pazar günü Trabzonspor ile kendi meskenlerinde oynayacakları Karadeniz derbisini kazanmak istediklerini lisana getirdi.

Harika Lig’in birinci iki haftasında alandan puansız ayrıldıkları için üzgün olduklarını söz eden Aygün yaptığı açıklamada, “Galatasaray ve Kasımpaşa maçlarında aldığımız mağlubiyetlerle döneme istediğimiz üzere başlayamadık. Artık önümüzde Trabzonspor müsabakası var. Bu maçın hazırlıklarını kendi tesislerimizde sürdürüyoruz. Trabzonspor ile oynayacağımız güçlü 90 dakikada Üstün Lig’deki birinci puanlarımızı almak istiyoruz” dedi.

Karadeniz’in iki komşu vilayetini karşı karşıya getirecek maçta Trabzonspor’u Giresun’da en güzel biçimde ağırlayacaklarını, alanda ise kazanmak için tüm güçleriyle uğraş edeceklerini tabir eden Aygün, “Giresunspor ile Trabzonspor ortasındaki derbi maçta, saha dışında Karadeniz’e yakışır bir centilmenlik, saha içerisinde ise kıyasıya bir rekabet olacak. İki kulübü 44 sene sonra karşı karşıya getirecek bu değerli karşılaşmadan hem misafirperverlik manasında hem de sonuç manasında alnımızın akıyla çıkmak istiyoruz” tabirlerini kullandı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir