Halil Dervişoğlu, Brentford’a Galatasaray için rest çekti

Transferde genç oyunculara yönelen Galatasaray’da bir sonraki gaye geçen dönem kiralık olarak sarı-kırmızılı formayı terleten Halil Dervişoğlu ...


Transferde genç oyunculara yönelen Galatasaray’da bir sonraki gaye geçen dönem kiralık olarak sarı-kırmızılı formayı terleten Halil Dervişoğlu…

Galatasaray’ın yolunu dört gözle beklediği Halil Dervişoğlu sonunda kulübü Brentford’a rest çekti.

21 yaşındaki futbolcu ayrılmak istediğini ve oynayabileceği bir kadroya gitmek istediğini İngiliz grubuna net bir halde söyledi.

“GALATASARAY’A GİTMEME MÜSAADE VERİN”

İki gün evvel kulüp yetkilileriyle görüşerek, “Önümdeki amaçlara bu biçimde kulübede bekleyerek ulaşmam mümkün değil. Bana kıymet veren ve daima oynatmayı planlayan gruplar da var. Galatasaray’a gitmeme müsaade verin.” dedi.

Kulüp yetkililerin ise Halil’e “Ivan Toney 25 yaşında ve astronomik teklif alacağı kesin. Ondan sonrası için yer senin. Bu yüzden muhakkak bonservisle vermeyiz.” dedi.

“SENİ TÜRKİYE’DEN YALNIZCA GALATASARAY İSTEMİYOR”

Kulüp yetkilileri ayrıyeten, “Seni Türkiye’den yalnızca Galatasaray istemiyor. Öteki bir Türk kadrosu daha düzgün bir teklif getirdi. Üstelik İtalya’dan daha yeni iki teklif aldık. Feyenoord ve yeniden Almanya’dan seni isteyenler var” diyerek net karar vermediklerini futbolcuya bildirdiler.

Görüşmeden sonuç çıkmazken Halil ve ailesinin Türkiye’ye gelmeyi çok istediği öğrenildi. Ulusal futbolcu, İngiliz kulübünün transferdeki tutumunun değişmesini ümit ediyor.

Milliyet’in haberine nazaran; 31 Ağustos’a kadar Brentford’un inadını kırmaya çalışan genç futbolcunun moralinin bozuk olduğu ve kulübünün halinden ötürü mutsuzluğunun idman performansına da yansıdığı ortaya çıktı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir