İlhan Palut: Atağa çıkarken taraftarın hareketlenmesini özledik

İttifak Holding Konyaspor Teknik Yöneticisi İlhan Palut, Üstün Lig'in birinci haftasında 16 Ağustos Pazartesi günü deplasmanda Sivasspor ile ...


İttifak Holding Konyaspor Teknik Yöneticisi İlhan Palut, Üstün Lig’in birinci haftasında 16 Ağustos Pazartesi günü deplasmanda Sivasspor ile oynayacakları maçın kendileri için hem sıkıntı hem de keyifli geçeceğini düşündüğünü bildirdi.

Kulübün internet sitesinde açıklamalarına yer verilen Palut, ligdeki birinci maçların zorluğuna dikkati çekti.

Yeni dönemin Konyaspor ve tüm gruplar için hoş geçmesini dileyen Palut, “İnşallah sakatlıksız, kazasız, belasız bir yıl geçiririz. Birinci maçta Sivasspor ile karşılaşacağız. Ligin birinci maçları hem heyecan vericidir hem de zordur. Biz de uzunca bir hazırlıktan sonra lig haftasına girmiş oluyoruz.

sözlerini kullandı.

Palut, Sivas’ta düzgün bir uğraş ortaya koymak istediklerini belirterek, şöyle devam etti:

“Bizim de oynamak istediğimiz bir oyun var. Sivas’ta bunu oynamaya çalışacağız. En başta çok güzel uğraş etmemiz gerekir. Hoş uğraş ve istediğimiz oyun ile oradan ayrılmayı hedefliyoruz.”


“ATAĞA ÇIKARKEN TARAFTARIN HAREKETLENMESİNİ ÇOK ÖZLEDİK”

Seyircili maç oynamayı özlediklerini aktaran İlhan Palut, şunları kaydetti:

“Atağa çıkarken taraftarın hareketlenmesini nitekim özledik. Biz Konyaspor olarak deplasmanda başlayacağız ve bir hafta sonra taraftarımızla buluşacağız. Bence futbolun tabiatında olan bir durum, geç de olsa gerçekleşmiş olacak.

İnşallah bu pandemi noktasında tekrar geri bir gidiş olmaz ve bugün için yüzde 50 olan seyirci sayısı ilerleyen günlerde yüzde 100’e çıkar. Bu sayede ligimizde daha keyifli maçlar oynanır. Onların dayanağını her vakit bekliyoruz. Ekibe güvenmelerini istiyoruz. Biz de inşallah alanda göstereceğimiz çaba ve alacağımız hoş sonuçlar ile onları memnun ederiz.”


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir