İstanbul’da iş kazası geçiren genç, yıllardır güneşe hasret

2016 yılında İstanbul'da iş kazası geçiren 23 yaşındaki Talip Çirçi, elini torna makinesine kaptırarak makine gücü ile havada savruldu ...


2016 yılında İstanbul’da iş kazası geçiren 23 yaşındaki Talip Çirçi, elini torna makinesine kaptırarak makine gücü ile havada savruldu.

Bedeninin çeşitli yerlerinden yaralanan Talip, 5 ay komada kaldı ve 1 yılı aşkın müddet tedavi gördü.

KOLLARINI KULLANAMIYOR

Beynine ve bel bölgesine şant takılan Talip, kaza sonrası kollarını da kullanamaz hale geldi.

5 YILDIR GÜNEŞE HASRET

Kaza sonrası Sivas’ta yaşamaya başlayan ve vakitle rahatsızlığı artan genç, 5 yıldır güneşli havada dışarı çıkamıyor. Çirci’nin dışarı çıktığı anda burnundan sıvı gelmeye başlıyor. Kollarını kullanamadığı için burnunu temizleyemeyen Çirçi, etraftaki insanların bakışlarında da rahatsız oluyor.

“TEDAVİ OLMAK İSTİYORUM”

Yıllardır dışarı çıkamadığını söyleyen Talip, “Tedavi olmak istiyorum. Akşam 7-8 üzere yarım saat dışarı çıkıyorum. Geri içeri giriyorum. Günüm bu türlü geçiyor. Gündüzleri hiç dışarı çıkmıyorum. Dışarı çıktığım vakit burnumdan sıvı geliyor. Ellerim tutmadığı için burnumu temizleyemiyorum. Beşerler bana tuhaf tuhaf bakıyor. Ben de utandığımdan hiç dışarı çıkmıyorum. Şantın takıldığı birinci vakitler bu türlü bir kasvetim yoktu. Tabibim 6 ayda bir muayeneye geleceksin demişti ben 7 sene oldu gidemedim. Bol bol güneş altında gezmek istiyorum.” dedi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir