İstanbul’da korkunç olay: Ölüm böyle geldi…

Olay, dün saat 19.30 sıralarında Esenyurt Sultaniye Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran, Kübra Doğan (23) kuzeni Helen M. (16 ...


Olay, dün saat 19.30 sıralarında Esenyurt Sultaniye Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran, Kübra Doğan (23) kuzeni Helen M. (16) ziyaret etmek için Esenyurt’ta bulunan meskenlerine geldi.

Güneşin batışını izlemek ve toplumsal medya platformunda yer alan bir uygulamaya görüntü çekmek için çatıya çıkmaya karar verdi. İkili bir müddet çatıda fotoğraf ve görüntü çekerek vakit geçirdi.

Daha sonra Kübra Doğan çatıda oturduğu yerden inmek istediği esnada plastik panele ayak bastı. Tabiatın tartısını kaldıramayan panel çöktü.

Genç kız yaklaşık 50 metrelik yükseklikten apartman boşluğuna düştü. Kuzeninin düştüğünü gören Helen M. ailesine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine sıhhat ve polis grupları sevk edildi. Olay yerine gelen gruplar genç kızın olay yerinde hayatını kaybettiği belirlendi.

KUZENİ DÜŞME ANINI SANİYE SANİYE KAYDETTİ

Genç kızın feci mevti ise kuzeni tarafından saniye saniye kaydedildi. Fotoğraf ve görüntü çekmek için çatıya çıktığı kuzeni düşme anında cep telefonu da kayıttaydı. Olayın şokuyla reaksiyon veremeyen kuzeni bir mühlet dondu kaldı.

Manzaralarda bir müddet fotoğraf ve görüntü çekildikleri görülüyor. Çatıdan inmek istediği esnada ise plastik panel çökerek genç kızın metrelerce aşağıya düştüğü görülüyor (İHA)


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir