John Travolta eşinin ölümünü oğluna nasıl açıkladığını anlattı

Dünyaca ünlü oyuncu John Travolta, eşi Kelly Preston’ın vefatının akabinde 10 yaşındaki oğlu Benjamin’le ortalarında geçen duygusal diyaloğu ...


Dünyaca ünlü oyuncu John Travolta, eşi Kelly Preston’ın vefatının akabinde 10 yaşındaki oğlu Benjamin’le ortalarında geçen duygusal diyaloğu anlattı. Preston, iki yıllık göğüs kanseri uğraşının akabinde Temmuz 2020’de 57 yaşındayken hayatını kaybetmişti.

“KORKUYORUM”

Travolta, Kevin Hart’ın Hart to Heart isimli talk show programında ailesinin bu acı kayıpla nasıl başa çıktığını anlattı. Oyuncu, “Ben, bir defasında bana ‘Annem öldüğü için senin de gideceğinden korkuyorum’ dedi. Ben de ona ‘Bu çok farklı bir şey’ dedim. Ve ona benim uzun ömürlülüğüm ve onun ömür mühleti ortasındaki farkı anlattım” dedi.

“HERKES ÖLEBİLİR”

Travolta, oğluna, “Sen her vakit doğruları sevmişsindir ve ben de sana hayat hakkında doğruyu anlatacağım. Hiç kimse ne vakit öleceğini ya da ne vakte kadar yaşayacağını bilmez. Ağabeyin Jett 16 yaşındayken hayatını kaybetti. Annen 57 yaşındayken. Çok gençlerdi. Ancak kim bilebilir? Ben yarın ölebilirim. Sen de o denli. Herkes ölebilir. Münasebetiyle buna hayatın bir kesimi olarak bakalım. Tam olarak bilemezsin. Hayatını olabildiğince en uzun formda yaşamak için elinden gelenin en düzgününü yap” dediğini aktardı.

Travolta’nın büyük oğlu Jett Travolta, 2009 yılında Bahamalar’daki tatil sırasında ansızın ömrünü yitirmişti.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Çalışkan Çalışkan
0
Çalışkan
Aşk Aşk
0
Aşk
Komik Komik
0
Komik
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
0
Aman Tanrım!
Lafı Gelmişken
Lafı gelmişken ile eğlenirken öğrenin. Dünya ve Türkiye gündeminden haberler, sosyal içerikler ve çok daha fazlası için lafigelmisken.com

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir